BIKERS LEGION LESZNO


|
GORZÓW WLKP. I GNIEZNO -OTWARCIA SEZONU
Kwiecień to tradycyjny okres różnego rodzaju otwarć sezonów motocyklowych.My jak dotychczas gościliśmy w Gorzowie Wlkp. ( 1.04.) oraz Gnieźnie ( 9.04.). Pogoda dopisała, stąd pojawiło się tam wielu motocyklistów. Na fotorelacje z tych imprez zapraszamy do zakładki GALERIA.

Pomoc dla Michalinki!
Poniżej publikujemy apel naszego klubowego brata Jokera o pomoc dla jego chorej córeczki Michalinki! Zachęcamy wszystkich do wsparcia finansowego jej leczenia! Z góry dziękujemy!

WOŚP 2017
JAK CO ROKU WIELKIE GRANIE!!!! Wszystkim, którzy wsparli razem z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, SERDECZNIE DZIĘKUJEMY :) Razem zebraliśmy 595,17 zł i 2 euro. Niebawem udostępnimy wszystkie zdjęcia zrobione podczas zbiórki w zakładce galeria. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Klub Motocyklowy BIKERS LEGION LESZNO zaprasza wszystkich ludzi dobrej woli o wielkich sercach do Gimnazjum nr 1 w Lesznie na motocyklową WOŚP 2017!Orkiestra zbierać będzie środki na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych, ale nie zapomni też o seniorach i przekaże również środki na zapewnienie im godnej opieki medycznej. Musicie tam być z nami :)

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE I NOWOROCZNE
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Wszystkim składamy piękne Życzenia!

1 LISTOPADA-PAMIĘTAMY...
Zbliża się Święto Zmarłych... pamiętajmy o motocyklistach, którzy w tym roku odeszli od nas, którym już nie będzie dane realizować swojej pasji...

WYJAZD POLSKA-WSCHÓD
Wyjazd "Polska-Wschód" dobiegł końca. Ośmiodniowa trasa przebiegała przez Ojców, Przemyśl, Zamość, Sandomierz, Kazimierz Dolny, Lublin. Nie oparliśmy się też "Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej" Pogoda była łaskawa :) łącznie zrobiliśmy 2300 km. Ilość wypitego piwa niech zostanie naszą słodką tajemnicą... Zapraszamy na fotorelację do zakładki "galeria"

ZLOT MOTOCYKLOWY LESZNO 2016 - DZIĘKUJEMY!
Wszystkim uczestnikom ZLOTU MOTOCYKLOWEGO LESZNO 2016, którzy mimo niesprzyjających warunków pogodowych zjawili się u nas, składamy wielkie podziękowania! Szczególnie pozdrawiamy uczestników parady motocyklowej z leszczyńskiego Rynku do Rokosowa, którzy przebyli ją w ekstremalnych warunkach podczas silnego wiatru i deszczu! Będzie co wspominać...Mamy nadzieję, że dobrze bawiliście się z na naszym Zlocie i pozostanie on w Waszej pamięci na długo :) Rozliczenie zbiórki dla Zachariasz trwa. O jej wynikach poinformujemy niebawem. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia dokumentacji fotograficznej ze Zlotu autorstwa Dawida Nowackiego i Ani Ciolacu w zakładce GALERIA.Pełna dokumentacja fotograficzna już teraz jest dostępna na facebooku. Bardzo im dziękujemy za świetne zdjęcia! Do zobaczenia na trasie przyjaciele!

ZLOT MOTOCYKLOWY LESZNO 2016
Prezentujemy oficjalny plakat zlotowy ZLOTU MOTOCYKLOWEGO LESZNO 2016. Zainteresowanych zlotem zapraszamy do zakładki ZLOT, gdzie na bieżąco umieszczamy wszelkie informacje związane z jego organizacją! A tak w ogóle to przyjeżdżajcie na Zlot-będzie się działo!

ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO WOLSZTYN I WYCIECZKA DO MRU
W dniu 1 maja kolejny raz rozpoczęliśmy nowy sezon motocyklowy, tym razem w Wolsztynie. A po Wolsztynie zrobiliśmy wypad do Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego. Dzień pełen wrażeń!. Na fotorelacje zapraszamy do zakładki Galeria!


 << Następne   Poprzednie >> 

|
BIKERS Legion Leszno