BIKERS LEGION LESZNO


|
LETNIE WYJAZDY BIKERSÓW
Witamy przyjaciele. Dawno nas nie było na naszej stronie, którą, co tu dużo pisać, trochę zaniedbaliśmy kosztem facebooka. Teraz już wszystko będziemy tutaj zamieszczać na bieżąco. A dużo się działo tego lata, naprawdę dużo. Bawiliśmy się na wielu imprezach i wyjazdach. Trzeba tutaj wspomnieć Motocyklowy Piknik Charytatywny połączony z Lotniczym Dniem Dziecka na leszczyńskim lotnisku, wielkie wydarzenie w światku motocyklowym, jakim był wielki Zlot Klubów PRM w Wawrzkowiźnie, dalej nie możemy tutaj nie napisać o fantastycznych wyjazdach do Czech, m.in. do Piekielnych Dołów czy też na Karkonoskie Święto Piwa. Wzięliśmy też udział w Motopikniku organizowanym przez Grupę Motocyklową Stop Śmierci Kościan, Zlocie Motocyklowym Mescaleroc MC Poland czy Zlocie Motocyklowym w Krotoszynie. Byliśmy też z wizytą u ks.Edy Jaworskiego.To tylko najważniejsze z wielu, wielu naszych wyjazdów. Na obszerne relacje fotograficzne z tych imprez zapraszamy do zakładki Galeria.

MOTOCYKLOWY PIKNIK CHARYTATYWNY
Zapraszamy wszystkich motocyklistów w dniu 2 czerwca 2018r. na leszczyńskie lotnisko, gdzie Aeroklub Leszczyński przygotował niesamowitą imprezę dla małych i dużych :) Samoloty, szybowce, balony, drony, skoki spadochronowe i wiele, wiele innych atrakcji. Imprezą towarzyszącą będzie MOTOCYKLOWY charytatywny piknik dla podopiecznych Podaj Dalej fundacja chorych na zespół Dandy-Walkera Wpadnijcie, pochwalcie się swoimi maszynami, okażcie serce i wspaniale się bawcie! Czekamy na Was 2 czerwca od 12.00 do 22.00!

Sobota w regionie.
Wczorajszy dzień obfitował w wiele wydarzeń w naszym regionie. Akcja "PATRZ W LUSTERKA" organizowana przez Polski Ruch Motocyklowy w której jak co roku braliśmy czynny udział. Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Lesznie organizowane przez LBM Leszno a także Akcja Poboru Krwi w Śmiglu organizowane przez zaprzyjaźnione kluby Wind Wolves, Stop Śmierci Kościan i 31 BLT Kruk, która zakończyła się zbiórką ok 30 litrów krwi. Organizatorom gratulujemy :) LwG!

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego - Gniezno
W dniu 8.04.2018r. gościliśmy w Gnieźnie na Rozpoczęciu Sezonu Motocyklowego organizowanym przez Classic Veteran MC Poland. Jak to w Gnieźnie od lat, pogoda i frekwencja dopisały. Na krótką fotorelację zapraszamy do zakładki Galeria.

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA
Wszystkim życzymy zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego Dyngusa, a także udanego odpoczynku w rodzinnym gronie!

BIKERSI Z WOŚP 2018
JAK CO ROKU WIELKIE GRANIE!!!!! Wszystkim, którzy wsparli z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, SERDECZNIE DZIĘKUJEMY :) Kwota jaką zebraliśmy to 854,06 zł i 0,35 euro, 82 KČ, 12,70 HRK  :) Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na fotorelację https://www.facebook.com/MotoLegionLeszno/ DZIĘKUJEMY! :)

WOŚP 2018
Zapraszamy wszystkich ludzi o wielkim sercu na 26 Finał WOŚP 2018. Tak jak w poprzednich latach tak i tym razem spotykamy się w auli SP nr 13 na leszczyńskim os.Rejtana. Będą pokazy motocykli, super fotki na maszynach dla każdego, dla dzieci konkurs rysunkowy a dla dorosłych prezentacja alkogogli- specjalnych okularów, które służą do demonstracji upośledzenia zmysłów po spożyciu alkoholu.To tak ku przestrodze.Ponadto w szkole występy, koncerty, prezentacje- dużo śmiechu i zabawy! Wpadnij, okaż serce i baw się razem z nami! Czekamy na Was 14.01.2018r. od godz.10.00

Nowy Rok 2018!
W nadchodzącym Nowym 2018 Roku życzymy wszystkim suchych, przyczepnych nawierzchni, pięknych winkli i widoków - lśniących, wspaniałych maszyn, zawsze zatankowanych do pełna, długich i ekscytujących wypraw motocyklowych, z których zawsze powracać będziemy w całości!

Świąteczne Życzenia
Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych rodzinnego ciepła, radości i miłości oraz Szczęśliwego Nowego 2018 Roku życzy wszystkim KM BIKERS LEGION LESZNO!

Władze KM BIKERS LEGION LESZNO
W dniu 1 grudnia 2017r. przy okazji Spotkania Świątecznego członków KM BIKERS LEGION LESZNO, dokonano wyboru władz klubu na nową 4-letnią kadencję.Stery w naszym klubie ponownie powierzyliśmy sprawdzonej ekipie. Zarząd dalej tworzą: Robert Gościniak - Prezydent, Leszek Lorek i Darek Kubiak - V-Prezydenci, Agnieszka Schubert -Sekretarz i Grzegorz Glapa -Skarbnik. Gratulujemy wyboru i życzymy samych sukcesów!


 << Następne   Poprzednie >> 

|
BIKERS Legion Leszno