BIKERS LEGION LESZNO


|
Władze KM BIKERS LEGION LESZNO
W dniu 1 grudnia 2017r. przy okazji Spotkania Świątecznego członków KM BIKERS LEGION LESZNO, dokonano wyboru władz klubu na nową 4-letnią kadencję.Stery w naszym klubie ponownie powierzyliśmy sprawdzonej ekipie. Zarząd dalej tworzą: Robert Gościniak - Prezydent, Leszek Lorek i Darek Kubiak - V-Prezydenci, Agnieszka Schubert -Sekretarz i Grzegorz Glapa -Skarbnik. Gratulujemy wyboru i życzymy samych sukcesów!

1.XI.
Pamiętajmy o motocyklistach, którzy odeszli...

Koncert formacji Strachy na Lachy
Z inicjatywy Fundacja Chorych na zespół Dandy-Walker PODAJ DALEJ, w dniu 8 września w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się charytatywny koncert formacji Strachy Na Lach. Jak co roku, wszystkie pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów przeznaczono na cele statutowe Fundacji. Wszystkim, którzy bawili się na koncercie składamy wielkie podziękowania. Warto pomagać! Do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tej imprezy zapraszamy do zakładki Galeria!

V AKCJA ODDAWANIA KRWI - KOŚCIAN
W dniu 02 lipca 2017 roku na kościańskim Rynku zaprzyjaźnione kluby Polskiego Ruchu Motocyklowego:Grupa Motocyklowa STOP ŚMIERCI KOŚCIAN,WIND WOLVES ŚMIGIEL i Grupa Motocyklowa KRUK POZNAŃ, zorganizowały V AKCJĘ ODDAWANIA KRWI. Chętnych do oddania krwi zarejestrowano 111 osób z czego 81 osób zakwalifikowano. Łącznie oddano 36,129 litra krwi.Dodatkowo w tym dniu po weryfikacji zarejestrowano sześć osób jako potencjalnych dawców szpiku.Brawa za świetną organizację i wielki sukces. Nasz klub też się tam zjawił. Na fotorelację z tej szczytnej imprezy zapraszamy do zakładki GALERIA.

XIII ZLOT NA SOLI -INOWROCŁAW
W dniach2-3 lipca 2017r. udaliśmy się sporą grupą na XIII Zlot Na Soli, organizowany przez Riders Club Inowrocław. Zabawy i śmiechu było sporo a i miasto udało się zwiedzić. Na fotorelację z naszej wizyty w Inowrocławiu zapraszamy do zakładki GALERIA.

Mescaleros Party 2017
W sobotę 3 czerwca udaliśmy się z wizytą do naszych przyjaciół z Mescaleros MC na organizowane przez nich w Cichowie IV Mescaleros Party 2017. Świetna impreza, świetni ludzie.Na krótką fotorelację zapraszamy do naszej galerii.

BIKERSI NA VI ZJEŹDZIE FUNDACJI PODAJ DALEJ
Fundacja Chorych na Zespół Dandy – Walkera „Podaj Dalej”, zorganizowała w dniach 4-13 maja w Darłówku, dla swoich podopiecznych oraz ich rodzin, zjazd o charakterze edukacyjno-integracyjnym. Mieliśmy zaszczyt w nim uczestniczyć w charakterze gości. Dziękujemy za gościnę i zaproszenie!Zapraszamy do zakładki Galeria na fotorelację z tego spotkania.

ROZPOCZĘCIE SEZONU - PIASKI 2017
W dniu 30 kwietnia 2017r. zawitaliśmy do Piasków - na organizowane przez klub motocyklowy Wolni Jeźdźcy Paski rozpoczęcie sezonu 2017. Mimo początkowego chłodu, na miejscu stawiło się wielu motocyklistów! Do relacji z tej imprezy zapraszamy do zakładki GALERIA!

AKCJA POLSKIEGO RUCHU MOTOCYKLOWEGO - PATRZ W LUSTERKA 2017
To już kolejny rok z akcją Polskiego Ruchu Motocyklowego - PATRZ W LUSTERKA. Zapraszamy do zakładki galeria na fotorelację.

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA
Wszystkim życzymy zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego Dyngusa, a także udanego odpoczynku w rodzinnym gronie!


 << Następne   Poprzednie >> 

|
BIKERS Legion Leszno