BIKERS LEGION LESZNO


|
V AKCJA ODDAWANIA KRWI - KOŚCIAN
W dniu 02 lipca 2017 roku na kościańskim Rynku zaprzyjaźnione kluby Polskiego Ruchu Motocyklowego:Grupa Motocyklowa STOP ŚMIERCI KOŚCIAN,WIND WOLVES ŚMIGIEL i Grupa Motocyklowa KRUK POZNAŃ, zorganizowały V AKCJĘ ODDAWANIA KRWI. Chętnych do oddania krwi zarejestrowano 111 osób z czego 81 osób zakwalifikowano. Łącznie oddano 36,129 litra krwi.Dodatkowo w tym dniu po weryfikacji zarejestrowano sześć osób jako potencjalnych dawców szpiku.Brawa za świetną organizację i wielki sukces. Nasz klub też się tam zjawił. Na fotorelację z tej szczytnej imprezy zapraszamy do zakładki GALERIA.

XIII ZLOT NA SOLI -INOWROCŁAW
W dniach2-3 lipca 2017r. udaliśmy się sporą grupą na XIII Zlot Na Soli, organizowany przez Riders Club Inowrocław. Zabawy i śmiechu było sporo a i miasto udało się zwiedzić. Na fotorelację z naszej wizyty w Inowrocławiu zapraszamy do zakładki GALERIA.

Mescaleros Party 2017
W sobotę 3 czerwca udaliśmy się z wizytą do naszych przyjaciół z Mescaleros MC na organizowane przez nich w Cichowie IV Mescaleros Party 2017. Świetna impreza, świetni ludzie.Na krótką fotorelację zapraszamy do naszej galerii.

BIKERSI NA VI ZJEŹDZIE FUNDACJI PODAJ DALEJ
Fundacja Chorych na Zespół Dandy – Walkera „Podaj Dalej”, zorganizowała w dniach 4-13 maja w Darłówku, dla swoich podopiecznych oraz ich rodzin, zjazd o charakterze edukacyjno-integracyjnym. Mieliśmy zaszczyt w nim uczestniczyć w charakterze gości. Dziękujemy za gościnę i zaproszenie!Zapraszamy do zakładki Galeria na fotorelację z tego spotkania.

ROZPOCZĘCIE SEZONU - PIASKI 2017
W dniu 30 kwietnia 2017r. zawitaliśmy do Piasków - na organizowane przez klub motocyklowy Wolni Jeźdźcy Paski rozpoczęcie sezonu 2017. Mimo początkowego chłodu, na miejscu stawiło się wielu motocyklistów! Do relacji z tej imprezy zapraszamy do zakładki GALERIA!

AKCJA POLSKIEGO RUCHU MOTOCYKLOWEGO - PATRZ W LUSTERKA 2017
To już kolejny rok z akcją Polskiego Ruchu Motocyklowego - PATRZ W LUSTERKA. Zapraszamy do zakładki galeria na fotorelację.

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA
Wszystkim życzymy zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego Dyngusa, a także udanego odpoczynku w rodzinnym gronie!

Akcja Poboru Krwi w Śmiglu 08.04.2017
Wspaniała akcja, która będzie miała swoją kontynuację, tym razem zorganizowana przez zaprzyjaźnioną grupę Wind Wolves - Grupa Motocyklowa Śmigiel. Byliśmy i swoją kroplę też oddaliśmy. Brawa dla organizatorów!

GORZÓW WLKP. I GNIEZNO -OTWARCIA SEZONU
Kwiecień to tradycyjny okres różnego rodzaju otwarć sezonów motocyklowych.My jak dotychczas gościliśmy w Gorzowie Wlkp. ( 1.04.) oraz Gnieźnie ( 9.04.). Pogoda dopisała, stąd pojawiło się tam wielu motocyklistów. Na fotorelacje z tych imprez zapraszamy do zakładki GALERIA.

Pomoc dla Michalinki!
Poniżej publikujemy apel naszego klubowego brata Jokera o pomoc dla jego chorej córeczki Michalinki! Zachęcamy wszystkich do wsparcia finansowego jej leczenia! Z góry dziękujemy!


 << Następne   Poprzednie >> 

|
BIKERS Legion Leszno