BIKERS LEGION LESZNO


|
BIKERSI NA VI ZJEŹDZIE FUNDACJI PODAJ DALEJ
Fundacja Chorych na Zespół Dandy – Walkera „Podaj Dalej”, zorganizowała w dniach 4-13 maja w Darłówku, dla swoich podopiecznych oraz ich rodzin, zjazd o charakterze edukacyjno-integracyjnym. Mieliśmy zaszczyt w nim uczestniczyć w charakterze gości. Dziękujemy za gościnę i zaproszenie!Zapraszamy do zakładki Galeria na fotorelację z tego spotkania.

ROZPOCZĘCIE SEZONU - PIASKI 2017
W dniu 30 kwietnia 2017r. zawitaliśmy do Piasków - na organizowane przez klub motocyklowy Wolni Jeźdźcy Paski rozpoczęcie sezonu 2017. Mimo początkowego chłodu, na miejscu stawiło się wielu motocyklistów! Do relacji z tej imprezy zapraszamy do zakładki GALERIA!

AKCJA POLSKIEGO RUCHU MOTOCYKLOWEGO - PATRZ W LUSTERKA 2017
To już kolejny rok z akcją Polskiego Ruchu Motocyklowego - PATRZ W LUSTERKA. Zapraszamy do zakładki galeria na fotorelację.

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA
Wszystkim życzymy zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego Dyngusa, a także udanego odpoczynku w rodzinnym gronie!

Akcja Poboru Krwi w Śmiglu 08.04.2017
Wspaniała akcja, która będzie miała swoją kontynuację, tym razem zorganizowana przez zaprzyjaźnioną grupę Wind Wolves - Grupa Motocyklowa Śmigiel. Byliśmy i swoją kroplę też oddaliśmy. Brawa dla organizatorów!

GORZÓW WLKP. I GNIEZNO -OTWARCIA SEZONU
Kwiecień to tradycyjny okres różnego rodzaju otwarć sezonów motocyklowych.My jak dotychczas gościliśmy w Gorzowie Wlkp. ( 1.04.) oraz Gnieźnie ( 9.04.). Pogoda dopisała, stąd pojawiło się tam wielu motocyklistów. Na fotorelacje z tych imprez zapraszamy do zakładki GALERIA.

Pomoc dla Michalinki!
Poniżej publikujemy apel naszego klubowego brata Jokera o pomoc dla jego chorej córeczki Michalinki! Zachęcamy wszystkich do wsparcia finansowego jej leczenia! Z góry dziękujemy!

WOŚP 2017
JAK CO ROKU WIELKIE GRANIE!!!! Wszystkim, którzy wsparli razem z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, SERDECZNIE DZIĘKUJEMY :) Razem zebraliśmy 595,17 zł i 2 euro. Niebawem udostępnimy wszystkie zdjęcia zrobione podczas zbiórki w zakładce galeria. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Klub Motocyklowy BIKERS LEGION LESZNO zaprasza wszystkich ludzi dobrej woli o wielkich sercach do Gimnazjum nr 1 w Lesznie na motocyklową WOŚP 2017!Orkiestra zbierać będzie środki na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych, ale nie zapomni też o seniorach i przekaże również środki na zapewnienie im godnej opieki medycznej. Musicie tam być z nami :)

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE I NOWOROCZNE
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Wszystkim składamy piękne Życzenia!


 << Następne   Poprzednie >> 

|
BIKERS Legion Leszno