BIKERS LEGION LESZNO


|
Życzenia Wielkanocne

Życzenia Świąteczne
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych, rodzinnych i ciepłych Świąt, wszelkiej pomyślności w Nowym 2021 Roku. BIKERS LEGION LESZNO

Dzień Matki 2020
Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Matki dla wszystkich Mam, a w szczególności dla mam członków klubu Bikers Legion Leszno.

Życzenia Świąteczne
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim przede wszystkim zdrowia w tym trudnym czasie, spokoju i wielu radości w życiu! Mamy nadzieję,że już wkrótce ponownie zobaczymy się na trasie!

AKCJA PATRZ W LUSTERKA 2020
W tym roku nasza akcja jest wyjątkowa, ponieważ panują szczególne warunki. Przeprowadzamy naszą akcję wyjątkowo nie na drogach całego naszego kraju, a tutaj, wirtualnie. Udostępniając naszą ulotkę pragniemy jednak przypomnieć kierowcom samochodów, że motocykle ze względu na swoje gabaryty, często poruszają się sprawniej i dynamiczniej, stając się przez to mniej widoczne i narażone na niebezpieczeństwo.Jedno zerknięcie w lusterko może ocalić czyjeś zdrowie a nawet życie! Pamiętajcie o tym proszę i PATRZCIE W LUSTERKA MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!

WOŚP 2020
Dziś kolejny raz zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Dzięki Państwa hojności udało się zebrać kwotę 795,91 zł. Dziękujemy serdecznie! Na fotorelacje zapraszamy do zakładki galeria http://bikerslegion.leszno.eu/454,wosp-2020.html Jeszcze raz bardzo DZIĘKUJEMY! :-)

28 Finał WOŚP z Bikersami
W tym roku Bikersi kolejny raz będą wspierać wielkie dzieło Jurka Owsiaka i fundacji WOŚP. Jak zawsze czekamy na ludzi o wielkich sercach w Szkole Podstawowej nr 13 na os.Rejtana w Lesznie, gdzie w ramach wielkiej imprezy organizowanej przez szkołę, wystawimy swoje motocykle. Będzie można obejrzeć je z bliska, przymierzyć się do nich i zrobić pamiątkowe fotki na motocyklach. Gwarantujemy super zabawę!

Życzenia Świąteczne
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych, rodzinnych i ciepłych Świąt, wszelkiej pomyślności w Nowym 2020 Roku. BIKERS LEGION LESZNO

18 Urodziny Zuzy
Dzisiaj gościliśmy na 18 urodzinach u Zuzanny Schubert, córki Agi i Marcina z naszego klubu. Zuza jest z nami od samego początku klubu, z nami dorastała i z nami weszła w dorosłe życie. Od 2 lat już sama jeździ motocyklem, przed kilkoma dniami zdała na kat. A2. Motocykl ma we krwi! Życzylismy jej, aby cieszyła się każdą minutą swojego życia, ponieważ czas nie wraca. To, co powraca, to żal zmarnowanego czasu. Wszystkiego najlepszego Zuza!

Świateczne Życzenia!
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Wszystkim składamy piękne Życzenia! BIKERSI


 Poprzednie >> 

|
BIKERS Legion Leszno