BIKERS LEGION LESZNO


|
Świateczne Życzenia!
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Wszystkim składamy piękne Życzenia! BIKERSI

LETNIE WYJAZDY BIKERSÓW
Witamy przyjaciele. Dawno nas nie było na naszej stronie, którą, co tu dużo pisać, trochę zaniedbaliśmy kosztem facebooka. Teraz już wszystko będziemy tutaj zamieszczać na bieżąco. A dużo się działo tego lata, naprawdę dużo. Bawiliśmy się na wielu imprezach i wyjazdach. Trzeba tutaj wspomnieć Motocyklowy Piknik Charytatywny połączony z Lotniczym Dniem Dziecka na leszczyńskim lotnisku, wielkie wydarzenie w światku motocyklowym, jakim był wielki Zlot Klubów PRM w Wawrzkowiźnie, dalej nie możemy tutaj nie napisać o fantastycznych wyjazdach do Czech, m.in. do Piekielnych Dołów czy też na Karkonoskie Święto Piwa. Wzięliśmy też udział w Motopikniku organizowanym przez Grupę Motocyklową Stop Śmierci Kościan, Zlocie Motocyklowym Mescaleroc MC Poland czy Zlocie Motocyklowym w Krotoszynie. Byliśmy też z wizytą u ks.Edy Jaworskiego.To tylko najważniejsze z wielu, wielu naszych wyjazdów. Na obszerne relacje fotograficzne z tych imprez zapraszamy do zakładki Galeria.

MOTOCYKLOWY PIKNIK CHARYTATYWNY
Zapraszamy wszystkich motocyklistów w dniu 2 czerwca 2018r. na leszczyńskie lotnisko, gdzie Aeroklub Leszczyński przygotował niesamowitą imprezę dla małych i dużych :) Samoloty, szybowce, balony, drony, skoki spadochronowe i wiele, wiele innych atrakcji. Imprezą towarzyszącą będzie MOTOCYKLOWY charytatywny piknik dla podopiecznych Podaj Dalej fundacja chorych na zespół Dandy-Walkera Wpadnijcie, pochwalcie się swoimi maszynami, okażcie serce i wspaniale się bawcie! Czekamy na Was 2 czerwca od 12.00 do 22.00!

Sobota w regionie.
Wczorajszy dzień obfitował w wiele wydarzeń w naszym regionie. Akcja "PATRZ W LUSTERKA" organizowana przez Polski Ruch Motocyklowy w której jak co roku braliśmy czynny udział. Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Lesznie organizowane przez LBM Leszno a także Akcja Poboru Krwi w Śmiglu organizowane przez zaprzyjaźnione kluby Wind Wolves, Stop Śmierci Kościan i 31 BLT Kruk, która zakończyła się zbiórką ok 30 litrów krwi. Organizatorom gratulujemy :) LwG!

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego - Gniezno
W dniu 8.04.2018r. gościliśmy w Gnieźnie na Rozpoczęciu Sezonu Motocyklowego organizowanym przez Classic Veteran MC Poland. Jak to w Gnieźnie od lat, pogoda i frekwencja dopisały. Na krótką fotorelację zapraszamy do zakładki Galeria.

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA
Wszystkim życzymy zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego Dyngusa, a także udanego odpoczynku w rodzinnym gronie!

BIKERSI Z WOŚP 2018
JAK CO ROKU WIELKIE GRANIE!!!!! Wszystkim, którzy wsparli z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, SERDECZNIE DZIĘKUJEMY :) Kwota jaką zebraliśmy to 854,06 zł i 0,35 euro, 82 KČ, 12,70 HRK  :) Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na fotorelację https://www.facebook.com/MotoLegionLeszno/ DZIĘKUJEMY! :)

WOŚP 2018
Zapraszamy wszystkich ludzi o wielkim sercu na 26 Finał WOŚP 2018. Tak jak w poprzednich latach tak i tym razem spotykamy się w auli SP nr 13 na leszczyńskim os.Rejtana. Będą pokazy motocykli, super fotki na maszynach dla każdego, dla dzieci konkurs rysunkowy a dla dorosłych prezentacja alkogogli- specjalnych okularów, które służą do demonstracji upośledzenia zmysłów po spożyciu alkoholu.To tak ku przestrodze.Ponadto w szkole występy, koncerty, prezentacje- dużo śmiechu i zabawy! Wpadnij, okaż serce i baw się razem z nami! Czekamy na Was 14.01.2018r. od godz.10.00

Nowy Rok 2018!
W nadchodzącym Nowym 2018 Roku życzymy wszystkim suchych, przyczepnych nawierzchni, pięknych winkli i widoków - lśniących, wspaniałych maszyn, zawsze zatankowanych do pełna, długich i ekscytujących wypraw motocyklowych, z których zawsze powracać będziemy w całości!

Świąteczne Życzenia
Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych rodzinnego ciepła, radości i miłości oraz Szczęśliwego Nowego 2018 Roku życzy wszystkim KM BIKERS LEGION LESZNO!


 Poprzednie >> 

|
BIKERS Legion Leszno