BIKERS LEGION LESZNO


|
BIKERSI Z WOŚP 2018
JAK CO ROKU WIELKIE GRANIE!!!!! Wszystkim, którzy wsparli z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, SERDECZNIE DZIĘKUJEMY :) Kwota jaką zebraliśmy to 854,06 zł i 0,35 euro, 82 KČ, 12,70 HRK  :) Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na fotorelację https://www.facebook.com/MotoLegionLeszno/ DZIĘKUJEMY! :)

WOŚP 2018
Zapraszamy wszystkich ludzi o wielkim sercu na 26 Finał WOŚP 2018. Tak jak w poprzednich latach tak i tym razem spotykamy się w auli SP nr 13 na leszczyńskim os.Rejtana. Będą pokazy motocykli, super fotki na maszynach dla każdego, dla dzieci konkurs rysunkowy a dla dorosłych prezentacja alkogogli- specjalnych okularów, które służą do demonstracji upośledzenia zmysłów po spożyciu alkoholu.To tak ku przestrodze.Ponadto w szkole występy, koncerty, prezentacje- dużo śmiechu i zabawy! Wpadnij, okaż serce i baw się razem z nami! Czekamy na Was 14.01.2018r. od godz.10.00

Nowy Rok 2018!
W nadchodzącym Nowym 2018 Roku życzymy wszystkim suchych, przyczepnych nawierzchni, pięknych winkli i widoków - lśniących, wspaniałych maszyn, zawsze zatankowanych do pełna, długich i ekscytujących wypraw motocyklowych, z których zawsze powracać będziemy w całości!

Świąteczne Życzenia
Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych rodzinnego ciepła, radości i miłości oraz Szczęśliwego Nowego 2018 Roku życzy wszystkim KM BIKERS LEGION LESZNO!

Władze KM BIKERS LEGION LESZNO
W dniu 1 grudnia 2017r. przy okazji Spotkania Świątecznego członków KM BIKERS LEGION LESZNO, dokonano wyboru władz klubu na nową 4-letnią kadencję.Stery w naszym klubie ponownie powierzyliśmy sprawdzonej ekipie. Zarząd dalej tworzą: Robert Gościniak - Prezydent, Leszek Lorek i Darek Kubiak - V-Prezydenci, Agnieszka Schubert -Sekretarz i Grzegorz Glapa -Skarbnik. Gratulujemy wyboru i życzymy samych sukcesów!

1.XI.
Pamiętajmy o motocyklistach, którzy odeszli...

Koncert formacji Strachy na Lachy
Z inicjatywy Fundacja Chorych na zespół Dandy-Walker PODAJ DALEJ, w dniu 8 września w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się charytatywny koncert formacji Strachy Na Lach. Jak co roku, wszystkie pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów przeznaczono na cele statutowe Fundacji. Wszystkim, którzy bawili się na koncercie składamy wielkie podziękowania. Warto pomagać! Do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tej imprezy zapraszamy do zakładki Galeria!

V AKCJA ODDAWANIA KRWI - KOŚCIAN
W dniu 02 lipca 2017 roku na kościańskim Rynku zaprzyjaźnione kluby Polskiego Ruchu Motocyklowego:Grupa Motocyklowa STOP ŚMIERCI KOŚCIAN,WIND WOLVES ŚMIGIEL i Grupa Motocyklowa KRUK POZNAŃ, zorganizowały V AKCJĘ ODDAWANIA KRWI. Chętnych do oddania krwi zarejestrowano 111 osób z czego 81 osób zakwalifikowano. Łącznie oddano 36,129 litra krwi.Dodatkowo w tym dniu po weryfikacji zarejestrowano sześć osób jako potencjalnych dawców szpiku.Brawa za świetną organizację i wielki sukces. Nasz klub też się tam zjawił. Na fotorelację z tej szczytnej imprezy zapraszamy do zakładki GALERIA.

XIII ZLOT NA SOLI -INOWROCŁAW
W dniach2-3 lipca 2017r. udaliśmy się sporą grupą na XIII Zlot Na Soli, organizowany przez Riders Club Inowrocław. Zabawy i śmiechu było sporo a i miasto udało się zwiedzić. Na fotorelację z naszej wizyty w Inowrocławiu zapraszamy do zakładki GALERIA.

Mescaleros Party 2017
W sobotę 3 czerwca udaliśmy się z wizytą do naszych przyjaciół z Mescaleros MC na organizowane przez nich w Cichowie IV Mescaleros Party 2017. Świetna impreza, świetni ludzie.Na krótką fotorelację zapraszamy do naszej galerii.


 Poprzednie >> 

|
BIKERS Legion Leszno